Поделитесь в соц. сетях
IPO
MBA
PR
Обложка «Програмуючи Всесвіт. Космос – квантовий комп’ютер»

Програмуючи Всесвіт. Космос – квантовий комп’ютер

5 Оценили: 1

Чи є щось спільне між Усесвітом і бітом? Усесвіт – це найбільше з усього, що існує в природі, тоді як біт – найменша частинка інформації… і водночас – фундамент Усесвіту. Кожна молекула несе в собі біти інформації. Навіть яблуко, що лежить на вашому столі, містить кілька видів інформації. Проте тільки завдяки відкриттю й розвитку квантових комп’ютерів вдалося зрозуміти, яким чином ця інформація реєструється та обробляється. Усесвіт – це гігантський квантовий комп’ютер, який створює все, що ми бачимо довкола. Складні системи, галактики, планети, життя, мова, людина, суспільство, культура – усе це завдячує існуванням природній здатності матерії та енергії обробляти інформацію. Обчислюючи її, Всесвіт створює нас. Він працює як величезна космічна програма. Залишається тільки дізнатися: хто ж тоді програмує сам Всесвіт?..

Тип: Электронная книга
Жанр: астрономия, зарубежная образовательная литература, научно-популярная литература, прочая образовательная литература
Цена: 380.00 руб.
Правообладатель: Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»
Добавлена: 10.10.2019

Скачать фрагмент:  fb2.zip rtf.zip txt.zip epub

Читать «Програмуючи Всесвіт. Космос – квантовий комп’ютер»

Здесь можно прочитать ознакомительный фрагмент или электронную книгу полностью, если она бесплатная. Читайте «Програмуючи Всесвіт. Космос – квантовий комп’ютер» бесплатно онлайн.